شنبه، 12 بهمن؛ پایان انتخابات چهره سال

انتخابات چهره سال 98 (مدیریت شهری، عمرانی و ساختمانی) که پیش‌تر قرار بود تا 15 بهمن‌ماه جاری ادامه یابد، در روز پنج شنبه دهم بهمن‌ماه با تصمیم هیئت اجرایی انتخابات و شورای سیاست‌گذاری مقرر شد در ساعت 12 ظهر شنبه، 12 بهمن‌ماه به پایان برسد.
به گزارش دبیرخانه چهره سال، در این دوره مشارکت شهروندان در بخش‌های مختلف اعم از شهرداری‌های مناطق 22 گانه، شهرداری‌های کشور، سازمان‌های نظام‌مهندسی، سازمان‌های راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، شهرهای جدید، مناطق آزاد، وزیران و معاونان راه و شهرسازی واعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی فراتر از حد تصور بود.

این دبیرخانه به اطلاع شهروندان محترم می‌رساند که شنبه 12 بهمن‌ماه چهره‌های سال 98 در هشت دسته فوق توسط دبیرخانه با ذکر میزان آراء معرفی می‌شوند و در آیین اختتامیه جشنواره با دریافت تندیس در حضور 2500 نفر از شهروندان، مسئولان و مدیران تقدیر خواهند شد.

لازم به ذکر است دبیرخانه چهره سال 98 تصمیم دارد 20 بهمن‌ماه جاری مراسم اختتامیه را هم‌زمان با جشن پایان سال صنعت ساختمان ایران با حضور پررنگ فعالان این حوزه در بخش‌های دولتی و خصوصی در سالن رویال هال هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار کند.